Jānis Ozols


Piesakies
Apmeklējumam

PARTNERI

Sadarbība ar nozares speciālistiem

Būvnieki

Savas sapņu mājas būvniecībai piedāvājam izvēlēties kādu no mūsu ilglaicīgajiem partneriem. Šīs ir profesionālas būvkompānijas ar nopietnu pieredzi gan Latvijā, gan ārzemēs.
Lai arī kuru variantu izvēlētos, variet būt droši, ka rezultātā iegūsiet augstas kvalitātes māju, kas atbilst jaunākajiem tehnoloģijas sasniegumiem un būvniecības tendencēm.
90% koka paneļu māju būvniecības darbu tiek veikti rūpnīcā, kur mājas konstrukcijas, kā arī būvniecības procesu, neietekmē ārējie laika apstākļi – gaisa temperatūras svārstības un nokrišņi. Rezultātā tiek panākta augsta paneļu ģeometriskā precizitāte un garantēta kvalitāte.
Katra būvniecības kompānija piedāvā savus, specifiskus tipveida projektus, kā arī iespēju kopā ar arhitektu izstrādāt jaunu projektu.

Nordic Homes

Uzņēmums dibināts 2010. gadā un jau paspējis iekrāt lielu pieredzi gan Latvijā, gan Eiropas Savienības valstīs. Tā portfolio ietver deviņus daudzstāvu ēku projektus, vairāk nekā 40 privātmājas un kopumā vairāk nekā 600 koka paneļu moduļus.

Nordic Homes ir viens no lielākajiem koka karkasa konstrukciju ražotājiem Baltijā. Tā komanda sastāv no izciliem savas nozares speciālistiem.

Ražošanas tehnoloģiju vislabāk raksturo inovācijas, kvalitāte un profesionālie risinājumi. Tas arī atspoguļo uzņēmuma ikdienas procesus, darba kultūru, vidi un komandas darbu.

Vairāk informācijas: www.nordichomes.lv

NH Būvnieks

Uzņēmums nodrošina dažāda veida būvniecības darbu izpildi, profesionālu būvniecības procesu vadību un īstenošanu. Ievērojama uzņēmuma pieredze ir koka karkasa paneļu un moduļu montāžas darbos.

NH Būvnieks piedāvā pilnu būvniecības cikla īstenošanu, sākot ar projektēšanas un projekta saskaņošanas pakalpojumiem, apbūves gabala apsekošanu un nepieciešamo ekspertīžu veikšanu, ārējo komunikāciju un pamatu izbūvi, līdz mājas celtniecībai, teritorijas labiekārtošanas darbiem un objekta nodošanai ekspluatācijā.

Vairāk informācijas: www.nhbuvnieks.lv

ZTC

Zemgales tehnoloģiskais centrs jeb ZTC ar koka māju ražošanu un būvniecību nodarbojas jau kopš 1991.gada. Uzņēmuma galvenais darbības profils ir koka paneļu mājas.

ZTC būvētās mājas iespējams atrast visos Latvijas novados, kā arī Vācijā, Zviedrijā, Dānijā, Francijā, Nīderlandē, Anglijā, Šveicē un Norvēģijā. Uzņēmuma darba kvalitāti iespējams novērtēt arī Latvijas Nacionālajā operā, kur ZTC veicis parketa izgatavošanu un ieklāšanu skatītāju zāles grīdai.

Uzņēmuma stiprā puse ir individuāla pieeja katram pasūtītājam un katrai konkrētai vietai.

Vairāk informācijas: www.ztc.lv

VIT Būve

VIT Būve ir starptautiski sertificēts koka karkasa māju projektētājs, ražotājs un būvnieks. Uzņēmums piedāvā plašu būvniecības pakalpojumu spektru. Īpaši būtiska ir specializācija privātmāju celtniecībā.

Uzņēmuma celtajās mājās cilvēki dzīvo gan tepat Latvijā, gan arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Beļģijā.

Papildus VIT Būve piedāvā arī interjera dizaina izstrādi, ainavas arhitektūras izveidi, dārza un pārējās teritorijas labiekārtošanu.

Vairāk informācijas: www.vitbuve.lv

Apsaimniekotājs

Veiksmīgai ciematu apsaimniekošanai svarīgi ir izvēlēties uzticamus un pieredzes bagātus partnerus ar gadiem uzkrātu pieredzi šajā jomā. Katra Nordic Villages ciemata apsaimniekotājs tiek rūpīgi izvēlēts, ikdienā sekojot darbu kvalitatīvai izpildei.

Ciematu “Lapsas” apsaimnieko viens no pieredzējušākajiem apsaimniekotājiem Latvijā – Latio namsaimnieks. Uzņēmums nodrošina zemāko apsaimniekošanas maksu un nemainīgi augstu kvalitāti ikdienā, sniedzot nevainojamu servisu un elastīgu pieeju ciemata iedzīvotāju vajadzībām.

Vairāk informācijas: www.lationamsaimnieks.lv