Jānis Ozols


Piesakies
Apmeklējumam

KĀPĒC MĒS?

Ekoloģiska un droša vide

KĀPĒC MĒS?

Labiekārtoti un apsaimniekoti ciemati

NORDIC VILLAGES

Pieredze un profesionalitāte
Nordic Villages ciematu attīstītājs ir SIA DOMUSS, kas Latvijas nekustamo īpašumu tirgū darbojas kpš 1995.gada pārvaldot, iznomājot un pārdodot īpašumus. Šobrīd SIA DOMUSS galvenā darbības sfēra ir nekustamā īpašuma attīstīšana. Starp mūsu jaunajiem projektiem ir gan privātmāju ciemati, gan ekskluzīvas, vidējas un ekonomiskās klases daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas, kā arī tirdzniecības parki un biroju ēkas.
SIA DOMUSS ir ASV investīciju fondu grupas NCH Capital uzņēmums Latvijā.

Kvalitātes garantija
Nordic Villages sadarbības partneri ir būvnieki, kuru māju ražošanas un būvniecības ilggadējo pieredzi veido ne tikai projekti Latvijas tirgū, bet arī Skandināvijā un citās Eiropas valstīs. Mūsu sadarbības partneru rūpnieciskā mājas ražošana nodrošina augstu kvalitāti, precizitāti un mājas ilgmūžību. Mēs uzņemamies pilnu atbildību par savu darbu.

Ražots Latvijā
Nordic Villages ciematu mājas ir īsts Latvijas produkts, jo māju ražošana notiek tepat mūsu rūpnīcās. Māju projektu izstrādi veikuši Latvijas arhitekti, kuri veidojot gan māju plānojumus, gan fasādes, arhitektūru ir ņēmuši vērā latviešu izpratni par stabilu, ērtu un estētiski skaistu mājokli.

Demokrātiska cenu politika
Mūsu mērķis ir veidot maksimāli racionālus māju projektus, izveidot efektīvu ražošanas un būvniecības procesu, kā rezultātā nonākt pie īpašuma pārdošanas cenas, kura būtu pieejama katrai ģimenei. Kā arī rūpīgi strādājot pie māju energoefektivitātes paaugstināšanas, klientiem nodrošinām zemes mājas ekspluatācijas izmaksas.

TEHNOLOĢIJAS

Ekoloģija
Perfekti sabalansēts iekšējais mikroklimats, kas tiek nodrošināts, pateicoties būvniecībā izmantotajiem materiāliem un koka konstrukciju īpašībām, kas kalpo kā dabisks gaisa mitruma balanss. Rūpnieciskā ražošana būvniecības procesā samazina vides piesārņojumu mājas būvniecības laikā.

Ekonomija
Māju modeļi ir izstrādāti ievērojot energoefektīvās plānošanas principus, kas aizgūti no Skandināvijas arhitektiem un inženieriem. Ēkas kvadrātmetru un kubatūras attiecība ir izstrādāta, balstoties uz siltumnoturības aprēķiniem, kas paredz zemāko apkures patēriņu pie attiecīgā telpu plānojuma konstrukcijas.

Ātrums
Pateicoties mūsu arhitektu, konstruktoru, celtniecības inženieru un dizaineru profesionalitātei, mājas būvniecība no līguma parakstīšanas brīža līdz tās pilnīgai nodošanai ekspluatācijā aizņem tikai dažus mēnešus.

Kvalitāte un ekonomija
Mājas tiek būvētas izmantojot inovatīvu un modernu rūpniecisko tehnoloģiju, kas ir plaši izplatīta un atzīta Skandināvijā un citās Eiropas valstīs. Speciāli izstrādāta kvalitātes kontroles un vadības sistēma nodrošina visu būvniecības etapu paaugstinātu uzraudzību un materiālu bezatlikuma izmantošanu.