Jānis Ozols


Piesakies
Apmeklējumam

NORDIC VILLAGES

Ciemats “Mežavēji” Mārupē

NORDIC VILLAGES

Lieliska vieta ģimenes mājām

NORDIC VILLAGES

Kur sapņi kļūst par īstenību

 • Infrastruktūra

  Bruģētas ietves un ceļi, pilsētas komunikācijas

 • Dzīve Mārupē

  Ērta satiksme un iepirkšanās, daudzveidīgas atpūtas iespējas

 • VIDEO UN FOTO GALERIJAS

 • PAŠLAIK PIEEJAMĀS MĀJAS

  Piedāvājam zemes gabalus privātmāju būvniecībai.

 • PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

  Mājas, kuras uzbūvēsim tieši jūsu vajadzībām.

Infrastruktūra

 • ELEKTROAPGĀDE

  Elektropieslēgums katrai mājai.

 • GĀZE

  Gāzes pieslēgums katrai mājai.

 • ŪDENS

  Centralizēta (pilsētas) ūdens apgāde.

 • KANALIZĀCIJA

  Centralizēta (pilsētas) kanalizācija, t.sk., mājas lietus notekūdeņu kanalizācijas ievads.

 • CEĻI

  Ielas un ietves ciematā ir bruģētas.

 • INTERNETS UN TV

  Izbūvētas kabeļu trases interneta un TV ievilkšanai.

Dzīve Mārupē

 • Jaunais privātās apbūves ciemats “Mežavēji” atrodas netālu no Lielās un Pededzes ielu krustojuma – ērti piebraucamā un klusā rajonā Mārupē. Ciemata “Mežavēji” apkārtnē nekas neliecina, ka Rīgas centrs ar tā dinamisko ritmu ir tepat blakus – 9,4 km jeb nepilnu 15 minūšu brauciena attālumā. Tikpat netālu, tikai pretējā virzienā, atrodas kūrortpilsēta Jūrmala. “Mežavēju” apkārtnē pārsvarā ir privātmāju apbūve, kas, pakāpeniski pārejot privātmāju apbūvē Rīgā, rada vienotu zaļas un koptas mazpilsētas sajūtu.

  Mārupe ir viens no iecienītākajiem dzīvojamajiem rajoniem Pierīgā, kuru dzīves kvalitātes, skaisto apkārtnes ainavu, sakārtotās sociālās infrastruktūras, izglītības iestāžu, kultūras un sporta iespēju dēļ izvēlas arvien vairāk ģimeņu. Te dzīvojamo un darījumu teritoriju apbūve mijas ar idilliskām lauku ainavām.

  Ciematā nodrošinātas visas pilsētas komunikācijas, ielas un ietves klāj bruģis, tumšajās diennakts stundās iela apgaismota. Pavisam netālu atrodas veikali, skolas, bērnudārzi, tirdziņš, medicīnas iestādes, nodrošināta laba satiksme ar Rīgu. Ideāla vieta ģimenei.

  Piedāvājam izvēlēties mājvietu jaunajā labiekārtotajā ciematā “Mežavēji”, kur pieejami 46 apbūves zemes gabali platībās sākot no 1200 m2. Tā ir lieliska iespēja būvēt savu sapņu māju pēc individuāla projekta vai arī pasūtīt kādas no piedāvājumā esošo privātmāju projekta būvniecību. Ciemata attīstība plānota septiņās kārtās.

 • Sabiedriskais transports

  Regulāru satiksmi ar Rīgu nodrošina 7 autobusu un 3 mikroautobusu maršruti. Bērnu pārvadāšanai uz skolu un atpakaļ izveidoti vairāki skolēnu autobusu maršruti.

 • Izglītība

  Viena no galvenajām prioritātēm Mārupes novadā ir bērni un izglītība. Pēdējo gadu laikā uzbūvētas jaunas izglītības iestādes, rekonstruētas esošās ēkas, veiktas izmaiņas izglītības sistēmā. Turklāt Mārupes pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu bērniem, kas apgūst pirmsskolas izglītības programmu kādā no daudzajām privātajām pirmsskolas izglītības iestādēm. Tiesa, bērnam un vienam no vecākiem ir jābūt deklarētiem Mārupes novadā un bērnam jābūt reģistrētam rindā uz Mārupes novada pašvaldības izglītības iestādi.

  Mārupes novadā ir 7 pašvaldības izglītības iestādes: pirmsskolas izglītības iestādes „Lienīte” un “Zeltrīti”, Mārupes novada Skultes sākumskola, 2 pamatskolas, Mārupes vidusskola un Mārupes Mūzikas un mākslas skola.

 • Kultūra

  Strauji pieaugot Mārupes novada iedzīvotāju skaitam, mainās gan novads, gan tā iedzīvotāji. Mārupe sen vairs nav tikai viens no Pierīgas novadiem, tur attīstās aizvien interesantāka vietējā kultūras un sporta dzīve. Novadā regulāri tiek organizēti pasākumi dažādām gaumēm – mūzika, māksla, deja, kultūras tūrisms, amatniecība, zinātnes pulciņi, brīvdabas pasākumi, bezmaksas kino vakari, dzejas dienas u.c.

  Novada iedzīvotājiem – gan maziem, gan lieliem ir tik plašas iespējas radoši izpausties, ka grūti pat izvēlēties – sākot no koriem līdz pat hip hop, eksotiskajām un līnijdejām.

  Turklāt Mārupes kultūras nama zālē ar 200 vietām, labu akustiku, mūsdienīgu skaņu un gaismošanas tehniku, notiek regulāri pasākumi. Garlaicīgi nebūs!

 • Atpūta

  Mārupe ir lieliska vieta, kur krāt spēkus jaunai dienai gan baudot klusumu un mieru, gan aktīvi sportojot. Mārupes iedzīvotāji var izmantot ne tikai priekšrocības, ko sniedz galvaspilsētas tuvums, bet arī daudzveidīgas atpūtas iespējas pašā Mārupē. Veikparks, golfa laukums “Viesturi”, tenisa korti un fitnesa klubi, aviācijas tehnikas muzejs, virvju parks, izjādes ar zirgiem, peldvietas, kafejnīcas un restorāni, visu nemaz nevar uzskaitīt.

 • Sports

  Aktīva dzīvesveida piekritējiem Mārupe sniedz plašas iespējas nodoties dažādām sporta aktivitātēm gan sporta centrā, gan kādā no daudzajiem sporta kompleksiem un bāzēm, skeitparkā, BMX trasē vai vienkārši brīvā dabā. Jāatzīst, Mārupes iedzīvotājiem ir fantastiskas iespējas trenēties gan profesionāli, gan vaļaspriekam. Mārupe lepojas ar futbola komandu, motokrosa un riteņbraucējiem, hokejistiem, basketbolistiem un volejbolistiem, taekvondo un bridža lietpratējiem.

  Starp citu, Mārupes novada ciemos no maija līdz septembrim divas reizes nedēļā tiek rīkotas bezmaksas fitnesa nodarbības.

 • Iepirkšanās

  Mārupē atrodas viss sadzīvei nepieciešamais, tajā skaitā, veikali, kafejnīcas, doktorāti, E.Gulbja laboratorija. Ciematam “Mežvēji” tuvākais veikals – Rimi Hipermārkets “Mārupe”, atrodas tikai 2 minūšu brauciena attālumā. Uz to ātri var aiziet arī kājām. Netālu atrodas veikals “Elvi”, tirgus un daudzi citi veikali. No tirdzniecības centriem Mārupei vistuvāk atrodas TC “Spice”.

PAŠLAIK PIEEJAMĀS MĀJAS

PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

CIEMATA PLĀNS

Uzklikšķiniet lai palielinātu
CIEMATA PLĀNS