Jānis Ozols


Piesakies
Apmeklējumam

NORDIC VILLAGES

Ciemats "Ziedlejas" Carnikavā

CIEMATS "ZIEDLEJAS" CARNIKAVĀ

Dabas krāšņuma ieskauts

NORDIC VILLAGES

Vieta, kur rast mājas

 • Infrastruktūra

  Pilnībā izbūvēti ceļi, komunikācijas un visas ērtības

 • Dzīve Carnikavā

  Ērta satiksme un iepirkšanās, daudzveidīgas atpūtas iespējas

 • VIDEO UN FOTO GALERIJAS

  Ciemats "Ziedlejas" un tuvākā apkaime

 • PAŠLAIK PIEEJAMĀS MĀJAS

  Gatavās mājas, kurās var dzīvot jau rīt!

 • PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

  Mājas, kuras uzbūvēsim tieši jūsu vajadzībām.

Infrastruktūra

 • SVAIGS ŪDENS

  Centralizēta (pilsētas) ūdens apgāde.

 • ŽOGS

  Ievērojot kopīgus apbūves principus, visām mājām jaunajā ciematā ir vienota stila žogi.

 • ELEKTROPIEGĀDE

  Kopējā elektropiegāde katrai mājai ir 12-14kW (25A).

 • APGAISMOTAS IELAS

  Ciemata ielas tumšajos vakaros vienmēr tiek apgaismotas.

 • ASFALTĒTI CEĻI

  Visas ielas ciematā ir asfaltētas.

 • INTERNETS UN TV

  Plašas televīzijas un interneta pieslēgumu izvēles iespējas nodrošina SIA Bradis, Lattelecom, Viasat vai LMT 4G.

 • APKURE

  Piedāvājam dažādus apkures risinājumus – gāzes apkure, elektriskā apkure, granulu katls, siltumsūknis.

 • KANALIZĀCIJA

  Centralizēta (pilsētas) kanalizācija.

Dzīve Carnikavā

 • Piejūras ciemats Carnikava atrodas pusstundas brauciena jeb 27 kilometru attālumā no Rīgas centra. Savukārt jaunais ciemats „Ziedlejas” atrodas 1 kilometra attālumā no Carnikavas centra un tikai 4 kilometru attālumā no Baltijas jūras pludmales. Īpašs Carnikavas akcents ir gleznainā Gauja, kuras ieteka jūrā ir viena no skaistākajām vietām dabas parkā „Piejūra”.

  Carnikavā ir ērta infrastruktūra, viss sadzīvei nepieciešamais sakoncentrēts pāris minūšu gājiena attālumā – tepat ir veikali un aptieka, skola, stadions, bērnudārzs un bērnu rotaļu laukums, kultūras nams un parks. Vilcieni un autobusi nodrošina ērtu satiksmi uz Rīgu.

  Būdami veselīga dzīvesveida piekritēji, carnikavieši iecienījuši pa novadu pārvietoties ar velosipēdiem. Iecienītākie pastaigu maršruti ved uz jūru vai pa skaisti atjaunotajiem dambjiem paralēli Gaujai.

  Ciematā „Ziedlejas” plānots uzbūvēt 62 privātmājas, būvniecību veicot vairākās kārtās. Ciematā ir nodrošināta visa tehniskā infrastruktūra – centralizēta pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, elektrība un gāze. Vide ir sakārtota un ģimenei piemērota. Ielas asfaltētas un apgaismotas. Privātmāju apbūves zemes gabalus piedāvājam izvēlēties platībā no 1200 līdz 1500 kvadrātmetriem. Jaunais ciemats tiek veidots, ievērojot vienotu arhitektonisko stilu un harmoniski iekļaujoties Carnikavas esošajā apbūvē.

 • Sabiedriskais transports

  Uz Carnikavu ērti nokļūt ar vilcienu Rīga-Carnikava-Saulkrasti-Skulte. Savukārt SIA „Ekspress Ādaži” nodrošina autobusu transporta pakalpojumus vairākos maršrutos.

 • Izglītība

  Carnikavā darbojas pirmskolas izglītības iestāde “Riekstiņš”, Carnikavas pamatskola, Mūzikas un mākslas skola, kā arī Piejūras internātpamatskola.

 • Kultūra

  Carnikavā pieejamas plašas atpūtas iespējas gan aktīvi darbojoties dažādos pulciņos vai interešu grupās, gan apmeklējot pasākumus. Carnikavas tautas namā „Ozolaine” aktīvi darbojas kori, dažāda vecuma grupu deju kolektīvi, vokālās grupas, teātra studija, notiek tēlotājmākslas nodarbības. Parkā un kultūras namā tiek organizēti koncerti, teātra, kā arī aktuālo latviešu filmu izrādes. Iecienītas ir Ģimenes un Mākslas dienas, Kaimiņu dienas, novadniekam dzejniekam Ojāram Vācietim veltīti atceres pasākumi.

 • Atpūta

  Vasaras sezonā notiek plaši apmeklētie ikgadējie Zvejnieku svētki, amatnieku gadatirgi, darbojas Novadpētniecības centrs, bet sezonu tradicionāli noslēdz vērienīgie Nēģu svētki.

 • Sports

  Aktīva dzīvesveida piekritējiem Carnikavā ir tikai viena problēma – izvēlēties, ar kādu no sporta veidiem nodarboties. Ciematā ir plašas iespējas gan aktīvi sportot individuāli – slēpot, skriet, peldēt, braukt ar velosipēdu, nūjot vai arī iesaistīties kādā no sporta komandām – futbola, basketbola, florbola, karatē, džudo, orientēšanās sporta… Starp citu, Carnikavā notiek arī zolītes un zemledus makšķerēšanas čempionāti! Carnikavā dzīvo un trenējas gan sporta leģendas, pat Olimpisko spēļu dalībnieki, gan šī brīža Latvijas labākie sportisti. Piemēram, vienu no Latvijas labākajiem riteņbraucējiem Tomu Skujiņu bieži var sastapt, trenējoties ciemata apkārtnē. Kā jau piejūras ciematam pieklājas, te atrodas arī jahtklubs. Savukārt makšķerēšanas entuziasti lepojas ar saviem lomiem.

PAŠLAIK PIEEJAMĀS MĀJAS

Vai vēlieties dzīvot jaunā mājā jau rīt? Mums ir, ko piedāvāt. Aicinām iepazīties ar šobrīd pieejamajām mājām “Ziedlejās” un, ja kāda ir Jūs ieinteresējusi, vienosimies par tās apskati!

PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

Mūsu privātmāju projekti ir izstrādāti cilvēkiem, kuri vēlas racionāli un ērti izbaudīt savu dzīves telpu. Esam izstrādājuši standarta privātmāju projektus ar pārdomātu plānojumu, terasēm un nojumēm, kā arī dažādām citām papildiespējām. Katru projektu iespējams pielāgot tieši Jūsu vajadzībām. Iespējams izvēlēties dažādus apkures risinājumus. Turklāt, pateicoties mūsu kvalitatīvajām būvniecības tehnoloģijām, jaunas mājas būvēšana aizņems vien pāris mēnešus!

CIEMATA PLĀNS

Uzklikšķiniet lai palielinātu
CIEMATA PLĀNS