Jānis Ozols


Piesakies
Apmeklējumam

NORDIC VILLAGES

Ciemats "Dailas" Ādažos

CIEMATS "DAILAS" ĀDAŽOS

Mūsdienīgas būvniecības tehnoloģijas

CIEMATS "DAILAS" ĀDAŽOS

Dzīve dabas tuvumā

 • Infrastruktūra

  Pilnībā izbūvēti ceļi, komunikācijas un visas ērtības

 • Dzīve Ādažos

  Ērta satiksme un iepirkšanās, plašas atpūtas iespējas

 • VIDEO UN FOTO GALERIJAS

  Ciemats "Dailas" un tuvākā apkaime

 • PAŠLAIK PIEEJAMĀS MĀJAS

  Gatavās mājas, kurās var dzīvot jau rīt!

 • PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

  Mājas, kuras uzbūvēsim tieši jūsu vajadzībām.

Infrastruktūra

 • ŪDENS

  Centralizēta (pilsētas) ūdens apgāde.

 • ŽOGS

  Ievērojot kopīgus apbūves principus, visām mājām jaunajā ciematā ir vienota stila žogi.

 • ELEKTROAPGĀDE

  Kopējā elektropiegāde katrai mājai ir 12-14kW (25A).

 • APGAISMOTAS IELAS

  Ciemata ielas tumšajos vakaros vienmēr tiek apgaismotas.

 • ASFALTĒTI CEĻI

  Visas ielas ciematā ir asfaltētas.

 • INTERNETS UN TV

  Televīzijas un interneta pieslēgumus nodrošina Lattelecom, LMT 4G, Viasat.

 • APKURE

  Piedāvājam dažādus apkures risinājumus - centralizētu gāzes apkuri, elektrisko apkuri, kā arī citus apkures risinājumus.

 • KANALIZĀCIJA

  Centralizēta (pilsētas) kanalizācija.

Dzīve Ādažos

 • Mežiem un ezeriem bagātais Ādažu novads atrodas vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas robežas, tomēr uzreiz top skaidrs, ka te sākas cita pasaule. Lielais un Mazais Baltezers, Dūņezers, Lilastes ezers, Gauja, Vējupe, mazliet tālāk jūra, apkārt pļavas, lauki un meži – tā ir vienreizēja iespēja pilnībā atslēgties no lielpilsētas dunas. Īpaši augstu vērtē to Rīgā strādājošie, kas vakaros pēc spraigas darba dienas atgriežas lauku mierā un klusumā. Ne velti Ādažu novada karogu un ģerboni rotā balta ūdensroze.

  Tai pat laikā jāuzsver, ka Ādažu ciemata iedzīvotājiem ir nodrošināta laba sociālā infrastruktūra, pieejams viss nepieciešamais drošai un patīkamai dzīvei. Ādažos pārstāvēti lielāko tirdzniecības ķēžu veikali, vairākas skolas un pirmsskolas izglītības iestādes, slimnīca, sporta un atpūtas centri, Kultūras centrs, kafejnīcas, bibliotēka. Ciematā norit aktīva sabiedriskā dzīve. SIA „Ādažu Ekspresis” nodrošina regulāru autobusu satiksmi līdz Rīgai un tuvējiem ciematiem.

  Jauno privātmāju ciematu „Dailas” visprecīzāk raksturo vārds „privātums” – tas atrodas aptuveni 2 kilometru attālumā no Ādažu centra, līdz ādažnieku iecienītajai Vējupes peldvietai ir 1 kilometrs, tuvumā vairākas Gaujas peldvietas. Savukārt gājēju tiltiņš pār Vējupi ir gan jauka pastaigu vieta, gan īsākais ceļš uz Ādažu vidusskolu, tenisu kortu un Kultūras namu. Ciemats „Dailas” atrodas visam blakus, bet tomēr savrup. Tā ir lieliska iespēja izbaudīt lauku īpašuma priekšrocības. Ciematā „Dailas” plānojam uzbūvēt 94 mājas, būvniecību veicot vairākās kārtās. Piemājas zemes teritorija pie katras no jaunbūvēm paredzēta 1200 līdz 1600 kvadrātmetru platībā. Ciematā ir visa nepieciešamā tehniskā infrastruktūra – centralizēta pilsētas ūdensapgāde un kanalizācija, elektrība un gāze. Vide ir sakārtota un ģimenei piemērota, ielas asfaltētas un apgaismotas. „Dailas” veidojas par harmonisku ciematu ar ērtām un mūsdienīgām skandināvu stila mājām.

 • Satiksme

  Ādažu novadu šķērso 1630 km garā Eiropas autoceļa Via Baltica posms, pa kuru ātri un ērti var aizbraukt gan uz Rīgu, gan uz Tallinu.

  No Ādažiem uz Rīgu, Zvejniekciemu, Kadagu un Carnikavu regulāri kursē SIA „Ādažu Ekspresis” autobusi.

 • Izglītības iestādes

  Ādažos bērniem ir nodrošinātas kvalitatīvas izglītības iespējas. Pirmsskolas izglītību var iegūt apmeklējot gan valsts, gan privātos bērnudārzus. Skolas vecuma bērni var izvēlēties mācīties Ādažu vidusskolā vai inovatīvajā Ādažu Brīvajā Valdorfa skolā, kuru apmeklē bērni no tuvākas un tālākas apkārtnes, arī no Rīgas.

  Paralēli pamatizglītībai bērniem ir daudzpusīgas iespējas attīstīt savus talantus atbilstoši interešu grupām gan Ādažu mākslas un mūzikas skolā, YAMAHA mūzikas skolā, Ādažu Bērnu un jaunatnes Sporta skolā, kā arī dažādos pulciņos.

 • Atpūta

  Jau pati Ādažu atrašanās vieta rosina domāt par atpūtu pie dabas. Daudzie ezeri, Gauja un Vējupe aicināt aicina izbaudīt dažādus ūdenspriekus – peldēšanu, makšķerēšanu, laivošanu. Ādažu centrā Vējupes krastā ir labiekārtota publiskā peldvieta. No Baltezera pa kanāliem ar jahtām var aizbraukt līdz pat jūrai. Velosporta entuziasti iecienījuši nesen ierīkoto velomaršrutu. Jaunieši aktīvi trenējas skeitparkā. Ziemā ādažnieki labprāt slēpo, slido skolas stadiona laukumā vai uz aizsalušajām ūdenstilpnēm, spēlē hokeju.

  Noteikti jāpiemin skaisti sakoptais Līgo laukums un parks, kā arī Gaujas parks, kurā vērienīgi tiek atzīmēti Līgo svētki, Gaujas ielas svētki, vasaras sezonā regulāri tiek rīkotas zaļumballes.

 • Sports

  Aktīva dzīvesveida piekritējiem Ādaži piedāvā lieliskas iespējas nodarboties ar savu iecienīto sporta veidu. Vidusskolas sporta centrā pieejams peldbaseins, kur iespējams peldēt gan patstāvīgi, gan treneru vadībā, trenažieru zāle ar pieredzējušu fitnesa treneri, kurš vajadzības gadījumā sastādīs individuālu treniņu programmu, aerobikas zāle, cīņas zāle, sporta spēļu zāle un galda tenisa zāle, turklāt centra apmeklētājiem pieejama arī saunas īre. Ādažos darbojas Sporta klubs “Mx Ādaži”, fitnesa klubs “Spēka Pasaule”, tenisa centrs, futbola un florbola klubi, veikparks „Promobius” , skeitparks.

 • Kultūra

  Ādažos noris aktīva kultūras dzīve. Jaunajā Ādažu Kultūras centrā regulāri tiek organizēti koncerti, teātru viesizrādes, kinofilmu izrādes. Ādažniekiem ir apskaužamas izvēles iespējas brīvajā laikā darboties kādā no daudzajiem pašdarbības kolektīviem – koriem, deju kolektīviem, vokālajiem ansambļiem, amatierteātrī, folkloras kopā vai līnijdeju grupā. Par ādažnieku humora izjūtu liecina kaut vai daži no pašdarbības kolektīvu nosaukumiem: “Sānsolītis” , “Dēka”, “Gaujmalas lakstīgalas”, “Mēs tikāmies martā”.

 • Iepirkšanās

  Iepirkties Ādažos nav problēmu – pie Via Baltica atvērts moderns tirdzniecības centrs „Apelsīns”, kurā atrodas Rimi, Drogas un citi specializēti veikali. Ciemata centrā atrodas Maksima, Supernetto, Elvi, zemnieku tirdziņš. 15 minūšu brauciena attālumā tirdzniecības centrs „Alfa”.

PASŪTĪT JAUNAS MĀJAS BŪVNIECĪBU

Mūsu privātmāju projekti ir izstrādāti cilvēkiem, kuri vēlas racionāli un ērti izbaudīt savu dzīves telpu. Esam izstrādājuši standarta privātmāju projektus ar pārdomātu plānojumu, terasēm un nojumēm, kā arī dažādām citām papildiespējām. Katru projektu iespējams pielāgot tieši Jūsu vajadzībām. Iespējams izvēlēties dažādus apkures risinājumus. Turklāt, pateicoties mūsu kvalitatīvajām būvniecības tehnoloģijām, jaunas mājas būvēšana aizņems vien pāris mēnešus!

CIEMATA PLĀNS

Uzklikšķiniet lai palielinātu
CIEMATA PLĀNS